İlçede eğitim gören öğrencilerin daha iyi bir eğitim almaları için her türlüğü desteği veren Belediye Başkanı Topaloğlu, ücretsiz LGS soru bankası kitaplarının dağıtımını bizzat yaptı. Başkan Topaloğlu, kitap dağıtımına ilk olarak Beldibi Ortaokulu'ndan başladı. Daha sonra Hakkı Saygan Hacı Hafize Saygan-3 Ortaokulu, Hacı Mehmet Saygın Ortaokulu, Arslanbucak Ortaokulu, Göynük İmam Hatip Ortaokulu, Kemer İmam Hatip Ortaokulu, Rukiye Koç Ortaokulu, Tekirova Halit Narin Ortaokulu ve Göynük Ortaokulu'nda öğrencilerle bir araya gelerek kitaplarını dağıttı.

Öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada öğrencilerin önlerinde LGS sınavı olduğunu ve sınava daha iyi hazırlanabilmeleri için ücretsiz olarak LGS soru bankası kitabı dağıttıklarını söyledi.

Başkan Topaloğlu, LGS sınavına girecek olan tüm öğrencilere başarılar dilediğini ifade ederek, “Öğretmenlerimiz ve velilerimiz çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim alabilmeleri için uğraşıyor. Öğretmenlerimiz ve velilerimize biz de katkı sağlayalım diye Kemer Kaymakamımız Ahmet Solmaz'ın bilgisi dahilinde 8'nci sınıf öğrencilerine ücretsiz olarak LGS soru bankası dağıttık. Çocuklarımızın iyi şekilde çalışarak istedikleri okullara gideceğinden eminim. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.